Шофьор е в болница след катастрофа вчера на главен път Пловдив – Хасково. Сигналът е получен минути преди 7 ч. в РУ-Асеновград, чрез тел. 112.
Според предварителната информация, в района на местност „Кемера“ лек автомобил „Фолксваген“ предприел неправилна маневра обратен завой и отнел предимството на тежкотоварен автомобил „Скания“.
При удара контузии получил 62-годишният водач на колата, който е оставен под лекарско наблюдение. Той и другият участник, на 53 години, са изпробвани за употреба на алкохол и наркотични вещества, стойностите са отрицателни.
На местопроизшествието е извършен оглед.
В рамките на образувано досъдебно производство работата по случая продължава.
Снимката е илюстративна.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие