Дървосекач починал след при инцидент край град Белица. Вчера, около 13.15 часа, в РУ- Разлог е получен сигнал от Спешен център в града, че в медицинското заведение е починало лице, пострадало при трудова злополука.
По-рано през деня в местността „Зановетница“ край Белица при извършване на сеч е пострадал тежко 30-годишен мъж от гр. Белица, който след притискане от отрязано дърво е получил тежка контузия в областта на кръста.
Полицейски служители за извършили оглед на местопроизшествието и са уведомили прокуратурата за случая.
Образувано е производство по чл. 122, ал. 1 от НК.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка