26-годишен бургазлия е шофьорът, който размаза колата си при свирепата катастрофа на АМ "Тракия" тази сутрин.
Тежко меле между кола и камион на "Тракия", водач оцеля по чудо СНИМКИ
Водачът на лекия автомобил "Сеат Леон" е шофирал с превишена скорост в посока Бургас.
Около 5 часа тази сутрин изпуснал управлението над колата, ударил се в разделителната мантинела и буквално я разцепил, след което преминал в отсрещната лента - за Бургас, където вече е блъснат от тир. С щети от катастрофата - заради хвърчащи предмети от Сеата е и още един автомобил.
След инцидента, младият бургазлия сам излязъл от колата. Бил много пиян. От полицията в Ямбол уточняват, че пробата за алкохол е над 1,2 промила, а по информация на очевидци става въпрос за приблизотелно 3 промила.
Шофьорът не се нуждаел от преглед. Както ви съобщихме цяло чудо е, че е останал невредим след катастрофата.
Той е отведен в ареста в Ямбол.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО
Бай Курти 13:35, 17.06.2023
Днешната младеж и новите Джедай