Пиян шофьор се заби във витрина на магазин в Бургас, съобщават от полицията.
53-годишният мъж от Бургас управлявал лек автомобил "Форд Фюжън", когато в района на магазин за дрехи втора употреба, на ул. "Захари Стоянов", колата му излязла от пътното платно и се забила в стъклото на магазина.
Несе сйобщава за пострадали, но от удара са нанесени материални щети на около 5 кв. м от витрината.
Водачът, който бил във видимо нетрезво състояние, е тестван за алкохол. Дрегерът му отчел 2,33 промила.
Бургазлията обаче отказал да му бъде взета кръв за химичен анализ и е задържан за денонощие в ареста. По случая е образувано досъдебно производство.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив