Екипи на сектор „Пътна полиция” ще оказват съдействие при въвеждане на временна организация на движението в пловдивския участък на автомагистрала „Тракия” утре.
Служителите ще са позиционирани в районите на км 107 и км 118, където ще се извършват дейности по подмяна и профилактика на камерите от стационарните контролни точки.
От фирмата изпълнител е планирано работата да започне в 9 ч. и да приключи до 17 ч., като се въвежда временна организация на безопасността на движението поетапно и в двете посоки.
Апелираме в посочените участъци водачите да преминават с повишено внимание и съобразена скорост, както и да изпълняват полицейските разпореждания.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината