Пловдивчанин е недоволен от градския транспорт в града. По думите му по една от линиите, автобусът е твърде малък за потока от хора. Той споделя, че не всички успяват да се качат в препълнения рейс, поради което деца закъсняват за училища и градини, а други за работа.
Мъжът допълва още, че рейсът освен това, е нередовен.
„Деца закъсняват за училище и детски градини.
Други за работа, защото няма място в автобуса и не могат да се качат .
Толкова ли Пловдив Европейската столица на културата не може да си позволи един по-голям автобус?
И защо изобщо вървят по разписание, като не са точни. Пише 5 минути, а идва след 30 минути - линия 36,“ написа в социалната мрежа мъжът.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 22:00 Новата вълна, която пренареди картите: Как Филип и Венци от New Wave Music събраха Анелия и Деси Слава
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ