На пътна отсечка с дължина 360 метра в село Мадан един и същи знак е поставен през около 10 метра.
Снимките, показващи направеното, бяха публикувани в социалните мрежи и предизвикаха множество коментари.
"За поставянето на знаците отговарят проектантите. Проектът е съгласуван и финансиран. Приемателната комисия предстои да се произнесе дали трябва да бъде така", коментира пред Нова тв кметът на Бойчиновци Светлин Сретениев.
Обяснението му за многото еднакви знаци е, че проектантът цели по този начин да повиши вниманието на шофьорите.
"Видях, че знаците са повече. Смятаме, че ако има някаква грешка, ще се отстрани от приемателната комисия. Няма опасност да стане катастрофа заради знаците", пък е обяснението на кмета на Мадан Ангел Ангелов.
От КАТ - Монтана заявиха, че не са одобрявали поставянето на знаците. Вижте!
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил
Знака 16:50, 13.01.2021
Кис-кис-кис-кис..... Смеееех.