Има въведени промени на летище София за посрещачи и изпращачи, съобщиха на сайта на аеропорта.
"Уважаеми пътници, от 13.00 ч. в неделя до 8.00 ч. в понеделник в сградите на двата терминала на летище София ще се допускат само пристигащи и заминаващи пътници. Молим посрещачите и изпращачите да останат извън терминалните сгради. Временно ще бъде ограничен достъпът и до платения паркинг на Терминал 2. В този период ще се провежда полицейска операция, свързана със сигурността. Полетите се изпълняват по разписание", съобщават от аеропорта.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице