Пътна маркировка беше поставена на пътя за Кричим. Това се случи след реакция на кмета на общината Атанас Калчев.
В четвъртък той изрази възмущение, че пътят Кричим – Стамболийски в участъка от с. Куртово Конаре до табелата на град Кричим, е изключително държавна собственост, но след преасфалтирането, маркировка не е полагана, а това е предпоставка за инцидент.
„Ненужно е да се величаем сами или да очакваме някой да ни възвеличава - едни сме избрани от съгражданите ни, за да си вършим работата, за която са ни избрали, и заради която на изборите са ни дали своето доверие в аванс. Други просто са назначени от някой в някои от институциите, също за да си вършат работата, за която са назначени. Все пак изказвам благодарност в качеството ми на кмет на община Кричим, за незабавната реакция от страна на Агенция "Пътна инфраструктура" по повод настояването ми за предприемане на действия относно полагане на пътната маркировка по републикански път lll - 866.“, заяви кметът Атанас Калчев.
Маркировката в участъка вече е положена.

Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията