Пожар горя в кооперация в центъра на София. Живущи са били изведени от сградата. При инцидента няма пострадали.
Малко след 19 ч. собственикът на имота получава обаждане от наемател, че от стаята под неговата се издига дим. В къщата е имало 8 души. Те са били изведени.
Собствениците подозират, че бивши наематели са запалили помещението, информира bTV.
„Аз живея отсреща, звъннах на 112, при което пожарната дойде невероятно бързо, за 5-6 минути. Пожарът е в сутерен, приземен етаж. Имаме съмнения, че е предишният наемател, който създаде проблеми. Имаме и жалба срещу него. Опитал се е най-вероятно да ни го върне. Максимално бързо изведохме всички - няма пострадали“, заяви Мартин Желязков, собственик на сградата.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО