Бившият дипломат Красимира Трифонова, основна заподозряна за извършител на убийството на Пейо Пеев, е приета в болница. С разрешение на наблюдаващия прокурор, тя е хоспитализирана в болницата към затвора в София.
По непотвърдена информация жената е вдигнала много високо кръвно. Софийският апелативен съд наложи на 30 януари т.г. най-тежките мерки за неотклонение - "задържане под стража" на обвинените в убийство Габриела Славова и майка ѝ Красимира Трифонова, пише България он Еър.
Ако се окаже, че Красимира има сериозни здравословни проблеми, това се явява основание тя да обжалва мярката си за неотклонение и да поиска по-лека такава, за да може да се погрижи за здравето си.
Прочетете още
- 20:35 Въоръжен грабеж в София: Маскирани с пистолет нахлуха в магазин, полиция отцепи цял квартал
- 09:00 „Обичам хората, които мразят да губят"
- 14:00 Леден капан във Враца: Коледа под знака на гнева, кръвта по тротоарите и "празничния" кючек на БКС СНИМКИ+ВИДЕО
- 21:00 Известните българи, които станаха родители през 2025 г.
