Голяма трагедия се разигра преди минути в центъра на Бургас. Мъж на средна възраст е открит мъртъв от колегите си в двор на новострояща се кооперация на ул. „Уилям Гладстон”. Той е бил работник в обекта.
Колегите му разказаха, че трагедията е станала по време на обедната му почивка, съобщи Флагман.
"Обядвахме заедно, но после той остана в двора да си почине. Изведнъж му е прилошало и припаднал. Извикахме линейка, но медиците само констатираха смъртта му. Не ни е известно да е имал здравословни проблеми", казаха те.
Вероятната причина за смъртта е масивен инфаркт.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
милост 10:19, 22.07.2023
Щастлив край.Без да опре до здравната каса.Изгаря ти бушона,и толкоз.