Възрастен мъж беше заснет в грозна проява. Човекът е уловен от камери да съсипва добре поддържана градинка в Плевен. Всички пораснали и цъфнали цветя биват отрязани от дъно с ножица. Така остава само зелената част от растенията. Жената, която се грижи за мястото се възмути:
„Докога? С ножицата до дъно! Ако някой го познава да ми пише,“ коментира Теодора Павлова.
„99% е някой комшия... дето му е пред очите и нещо мозъчно го дразни,“ коментират случилото се.
„Направо си краде човека и това, за какво му трябват цветята, изобщо не го оправдава да краде.“
„Никой не уважава труда на другия, изроди са това. Предпочитат да си ходят в тундра и да им е обрасло навсякъде, отколкото някой да направи нещо хубаво и да го пазят. И с нашата градинка е същото, само чакат нещо да цъфне и нападат вещиците.“
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания
Tamo 17:58, 28.05.2023
Намерете го и го направете зарезил на дърти години пред деца и внуци