Освирквания, скандирания и кучешки лай огласиха пространството около Съдебната палата в Пловдив. Причината – протест в защита на правата на животните и срещу жестокостта на двама младежи, предизвикала възмущение в цялата страна.
Десетки граждани се изразиха недоволството си срещу жестокостта над животни.
Протестиращите в Пловдив направиха шествие. То тръгна от Съдебната палата, премина по Главната улица и стигна до площад Централен.
Протестиращите настояват за справедливи присъди и по-строги наказания срещу извършителите.
На демонстрацията присъстваха и представители на граждански организации, подали сигнали до компетентните институции.
Протестът премина мирно, но с ясно послание – че подобни случаи повече НЯМА ДА ТЪРПЯТ!











Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка

☃️Фeн клyб☃️ ♻️Сoфия♻️ ⚡Зaпaд⚡ ♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️ 05:26, 30.03.2025
☞☃️☣️♻️♦️✅☑️Фънkи зa ПEPHИШKИTE- И3P0ДИ-YБИЙЦИ Гaбpиeлa и Kpacимиp: Биx oбecил И3BEPГИTE☑️✅❗❗❗☣️♻️♦️☃️:➤ e.vg/xNGYYrYKr