6-годишно момиченце е без опасност за живота след инцидент в Харманли.
Снощи в 20,10 часа в управлението е подаден сигнал от ЦСМП, че при тях за лечение е постъпило детето заедно с майка си. Пред служителите родителката заявила, че около 19 часа на кръстовището между улиците „Капитан Петко войвода“ и „Клокотница“, неизвестен автомобил е ударил с предната си част детето.
По данни на майката, колата се е шофирала от жена, която след произшествието не е спряла и не е уведомила контролните органи.
Детето е прегледано и освободено за домашно лечение. Работата по издирването на водача и автомобила продължава.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка