Протести срещу зелените сертификати се проведоха на много места в страната.
В Шумен се стигна и до нахлуване на протестиращи - без маски и сертификати в магазини, в които има такова изискване, съобщи Нова тв.
Недоволните скандираха "Свобода", а записи от акциите им бяха разпространени в социалните мрежи.
От РЗИ коментираха, че проверка може да се извърши едва, след като бъде подаден официален сигнал до тях и добавиха, че трябва да се провери дали е възможно на базата на снимки и клипове в социалните мрежи да се направи инспекция за неспазване на мерките срещу COVID-19.
А глобите за физически лица са от 300 до 1000 лв.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
Левски 12:03, 01.11.2021
Браво! Нито от маски има нужда, нито от робския сертификат!!! Народе???