46-годишен неправоспособен шофьор е ударял с метална тръба автомобил след пътнотранспортно произшествие в Старозагорско, съобщиха от полицията в днешния си бюлетин.
Инцидентът е станал на 16 август по пътя между селата Паничерево и Едрево. По първоначална информация 46-годишният мъж, който управлявал „Опел“, застигнал и блъснал отзад движещия се пред него „Нисан“, управляван от 20-годишен мъж.
В „Опел“-а пътували и две жени на 48 и 61 години. Те били прегледани от екип на Спешна помощ и оставени на място, без опасност за живота.
20-годишният водач бил тестван за употреба на алкохол, като пробата му била отрицателна. Неправоспособният шофьор обаче напуснал мястото на катастрофата и не бил тестван за алкохол.
Случаят обаче не приключил с катастрофата.
В 00:35 часа на 17 август 20-годишният мъж подал сигнал на телефон 112, че на изхода на село Едрево 46-годишният е нанесъл удари с метална тръба по автомобила му.
На място незабавно бил изпратен полицейски екип. Униформените установили, че са счупени предното и задното панорамно стъкло, както и задното дясно стъкло на „Нисан“-а.
За повреждането на автомобила е образувано досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура в Стара Загора.
Прочетете още
- 18:00 Пловдив не се отказва от Евровизия! Ето кои места готви за събития ВИДЕО
- 18:30 „Skinheads White" пред съда: Колко по-очевидни трябва да станат знаците
- 21:41 Битката за Панаира продължава! Протестиращи настояват държавата да запази дяловете си СНИМКИ
- 20:00 Твърдят, че мече е притичало пред кола насред Тракийската низина