Шофьор, паркирал автомобила си в столичния квартал „Младост“, публикува във Facebook снимка на бележка, залепена на предното му стъкло, която предизвика множество реакции и коментари.
Бележката гласи:
„Това не е обществен паркинг, а на блок 216. Паркирайте пред блока, в който живеете. Следващият път няма да има бележка!“
Недоволният шофьор сподели кадъра с коментар към автора на посланието:
„Ще помоля човекът, който е лепнал тази бележка, да ми пише на лично, да ми обясни кой определи това паркомясто за частно. И можеше да сложиш бележка под чистачката, а не да се чудя как да си чистя стъклото, щото рано или късно ще те хвана.“
Жителите на квартала апелират за повече толерантност и ясно регулиране на паркирането, за да се избегнат подобни конфликти, които лесно могат да ескалират.
„Еееее, омръзна ми от малоумци, честно! И аз получих подно любовно съобщение, моето обаче беше по-обяснително. Ама кураж, да се покаже кой е заплашващият, липсва.“
„Ох, как ми се иска някой ден да хвана един такъв бележкар, да му лепна 2 шамара на лицето.“
„Паркоместата явно вървят заедно с апартамента.“
Снимка: Николай Николаев Добрев
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие