Снимки на "Опел" с потрошени странични стъкла и забита кирка в тавана, разбуниха духовете в социалните мрежи.
Автомобилът е със софийска регистрация и е спрян на паркинг, където има паркирани и други коли, на само той е осъмнал потрошен и с пукнати гуми.
Отмъщение за заето нечие място, или взломаджийска кражба – разследващите ще кажат, но под поста хората си казват.
Svetozar Mihaylov: Български кретенщини!!!
Georgi Iliev: Някой бесен чобанин ще да е...
Ivan Isp: На умрело куче нож извадил
Иван Янев: Добре, че е една кирката..Виждал съм с 4
Към момента няма яснота в кой квартал се е разиграла "касапницата". Вижте снимките!
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща