Стотици граждани излязоха на протест в центъра на София срещу Covid сертификатите и ограничителните мерки. Множеството премина в шествие от НДК, през Министерство на здравеопазването и стигна до Президентството.
В протеста се включиха представители и привърженици на политическа партия, които отправят политически и предизборни послания, предаде БНР. За кратко беше блокирано движението по булевардите "Мария Луиза" и "Александър Стамболийски", и улица "Граф Игнатиев".
Към момента по булевардите "Цар Освободител" и "Княз Александър Дондуков" движението на автомобилите се осъществява безпрепятствено.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив