Непълнолетни стреляха срещу украински деца, настанени в хотел в Свети Влас. По фасадата на сградата личат следи от пластмасови сачми, а по чудо няма пострадали при инцидента.
Украинки, които от февруари са настанени в хотелския комплекс, изпратиха на NOVA видеоклип, в който се вижда как децата стрелят по него.
Майка на едно от децата, което е било уцелено, разказва, че синът й е особено изплашен. По думите на украинките между децата не е имало конфликт, а стрелбата е породена от игра.
На място около 19 часа е пристигнала и полиция, която е била извикана от майка на украинско дете.
Прочетете още
- 12:42 Задържаният за кървавата баня в Угърчин мълчи: Не е дал обяснения пред разследващите
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 12:00 В Чирпан страхът от бездомните кучета изпреварва строежа на приюта
Донал Тръмп 12:10, 08.05.2022
Нека да се казва само истината, цялата истина, без лъжи и преувеличение. Иначе стрелби като тази не са никък хубаво нещо.
Ivan zavet80g albe11g., 09:32, 08.05.2022
5555556daaa