Синоптиците предупреждават за навявания по планинските проходи.
Сняг и мъгла има по високите части на Шипка. Такава е ситуацията и на Прохода на Републиката, съобщиха от областното пътно управление.
По пътя за Казанлък мъглата вече се разкъсва и видимостта е по-добра, но пътищата са мокри и трябва да се шофира с повишено внимание.
Проходите у нас са отворени, но при зимни условия. През Шипка е забранено преминаването тежкотоварни автомобили над 3,5 тона. Същото важи и за панорамния път, който свързва Бузлуджа с Шипка. Температурите са отрицателни.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО