Катастрофа стана рано тази сутрин в София. Два леки автомобила са се блъснали в квартал „Младост“ 4. Според очевидци инцидентът вероятно е настъпил поради неспазена дистанция.
Няма данни за пострадали хора.
„Всеки ден пресичам на пешеходната пътека точно там, шофьорите летят и си цъкат и почти всеки път, когато някоя кола реши да спре, тези зад нея рязко набиват спирачки, защото не гледат!,“ коментират жена.
„Сега сутрините трябва да се внимава, защото асфалтът е студен, мнозинството хора още са с летни гуми, защоро пък през деня става жега и сутрин се пързаля доста,“ предупреждава друг.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ