Багер на частна фирма започна да руши сграда без предупреждение в столичния кв. "Красно село".
Това се случило, докато съседите, живеещи в долепените до нея къщи, все още спят.
"Всичко се тресеше. Багерът започна да руши около 6 часа, звъннах на 112. Полиция дойде след повече от час. Казаха ни, че може само да напишат протокол", обясни пред Нова тв един от живеещите в района.
"Проверихме по сигнал на граждани какво се случва. Документите за рушене са внесени в късните часове в петък в деловодството ни", заяви на свой ред зам.-кметът на "Красно село".
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход