Два автомобила „Тойота” се блъснаха на надлез Катекс днес, около 12:00 часа.
Джипът „Тойота”, който е пътувал от центъра в посока Бузовград се е движел в лявата лента, а до него е карал бус в дясната лента. В този момент, другият автомобил, който също е марка „Тойота” се включва в движението от ляво в посока към центъра, но поради ограничената видимост се забива в другата „Тойота”.
Единият от водачите е откаран в Спешното отделение в Казанлък, където е оставен за набюдение, другият е прегледан и за момента освободен.
Нанесени са големи материални щети и по двата автомобила, съобщи kazanlak.com.
На мястото на инцидента са патрули на Полицията, движението е все още затруднено.


Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие