Тежка катастрофа с три автомобила на изхода на Благоевград в посока София тази сутрин. До инцидента се е стигнало, след като пътното платно се е наводнило от изведнъж свлякло се голямо количество вода от склон.
Трите коли са влетели във водите. Шофьорите на първите две са успели да спрат, но този на третия автомобил - не, и се удря в двете превозни средства, съобщи Нова.
При катастрофата няма тежко ранени хора. Екипи на пожарната опитват да отводнят трасето. Движението се осъществява в едната лента.
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания