Двама души са загинали и един е пострадал при тежка катастрофа станала тази нощ в Добрич.
Тежкият инцидент е станал към 3 часа на бул. "Добруджа", съобщиха от МВР.
В катастрофата е участвало 14-годишно момче, но към момента няма информация за неговото състояние, както и дали той е управлявал катастрофиралата кола.
Към момента е ясно, че на моста над булевард "Русия", "Форд Торнео", чупи мантинелата и се озовава от другата страна на пътя.
Единият младеж е загинал на място, а другият на път за болницата. И двамата са на 19 години.
Причините за пътния инцидент още се изясняват, към момента няма данни за употреба на алкохол и наркотици.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 14:33 SpaceX изстреля мистериозна капсула: Никой не знае какво точно има на борда ВИДЕО