Около 19.30 ч. вчера в дежурната част на Трето РУ постъпила информация, че в болница за оказване на спешна медицинска помощ е прието 18-годишно момче, пострадало при сбиване със свой съученик от пловдивска гимназия.
Според събраните до момента данни спречкването между двамата тийнейджъри, които са в 12-и клас в Английската гимназия, възникнало в класната стая, без да има сериозен повод. При взаимно разменените удари единият от учениците получил нараняване в областта на лицето.
По случая се води проверка за причинена лека телесна повреда по хулигански подбуди. Предстои след приключването й материалите да бъдат внесени в Районна прокуратура - Пловдив.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход