Жена е спасена от заседнал асансьор в болнична сграда в Плевен, съобщиха от ОДМВР - Плевен.

Инцидентът е станал вчера след централно прекъсване на електрозахранването. Сигналът за техническа помощ е подаден в 10:58 ч.

На място в болницата на бул. „Георги Кочев“ незабавно е изпратен екип на Районната служба „Пожарна безопасност и защита на населението“ - Плевен.

Пожарникарите са успели да извадят жената от блокиралия асансьор. Тя не е пострадала и се е разминала само с уплаха.

Снимката е илюстративна