Късно снощи свлачище затвори едното платно на автомагистрала "Струма", в участъка от София-Перник.
Свлачище и на "Струма"! Промяна в движението
По време на срутването оттам е преминавал автомобил. За щастие, шофьорът и спътниците му са невредими. Нанесени са само материални щети от падналите камъни.


Инцидентът се случи само ден след като срутище запуши пътя в Искърското дефиле, а по-рано през месеца друго свлачище затвори пътя към Рилския манастир.
От АПИ съобщиха, че временно движението от 7 до 9 км по автомагистралата се осъществява двупосочно в платното в посока София, а трафикът се регулира от Пътна полиция.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума