Постъпваш в болница с една тревога - предстоящата операция. Излизаш с още една - че златните ти накити са изчезнали.
Точно това твърди семейство от Благоевград, което вече близо две седмици безуспешно търси златно синджирче и масивен пръстен с буквата „И“, изчезнали по време на болничен престой.
За случая разказа Мая Петрова-Борисова в социалните мрежи. По думите ѝ ценностите са принадлежали на баща ѝ и не били прибрани преди операцията.
Любопитното е, че жената не обвинява лечебното заведение. Напротив.
„Няма да споменавам от коя болница, тъй като изцяло ние сме си виновни, че не ги прибрахме преди операцията“, пише тя.
Според нея най-вероятно някой се е възползвал от ситуацията и е прибрал накитите.
Вместо обвинения, жената отправя молба. Тя се надява, че ако пръстенът или синджирчето попаднат в заложна къща или бъдат предложени за продажба, някой ще ги разпознае и ще се свърже с нея.
За семейството това не е просто загуба на злато. Това са вещи със сантиментална стойност, които и до днес остават без следа.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил