Улица в столичния квартал „Люлин“ изуми с природните си дадености. По нея могат да се забележат своеобразни мини язовири, пълни с вода. Хората, преминаващи през нея, както и живущите са безкрайно възмутени.
Разбира се това не е рядка гледка по пътищата у нас. Шофьорите са свикнали да маневрират, за да избегнат най-дълбоките части на дупките.
Повечето, коментиращи публикацията в социалната мрежа, подходиха хумористично. И тъй като вчера бяха парламентарните избори, някои написаха: „Г-н Кмете, осигурете ни лодки, за да отидем да гласуваме!“
Някои разбира се посъветваха просто да се преплува.
Според други, във времето хора са пожелавали да запълнят кратерите сами, разрешение за това обаче, не получили.
Венеция ли е? Това трябва да е кръстовище в пловдивско село СНИМКИ

Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ