Крадци отмъкнаха 256 ролки тоалетна хартия и около 15 000 салфетки от централната гара в северния германския град Любек, предаде ДПА, като се позова на полицията.
Контейнерите, в които са били складирани санитарните материали, били разбити вчера рано сутринта. Малко след това служител на железопътната компания "Дойче бан" забелязал необичайната кражба и уведомил силите на реда, информира БТА. Властите започнали разследване и търсят свидетели.
В полицейския доклад по случая се посочва, че крадците може да са изнесли тоалетната хартия и салфетките в големи найлонови торби за боклук, взети от гарата.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ