Полицаи и пожарникари евакуираха 18-етажния блок 32 в бургаския ж.к. "Зорница" след подаден сигнал за гъст дим, който излиза от междустълбищно пространство на втория етаж.
Обитателите в жилищната сграда се равняват на средно голямо село в региона, затова са предприети мерките за безопасност. Някои от хората бяха възрастни, личеше си, че са изкарани сънени от леглата късно снощи, съобщи Флагман.
Причината за евакуацията се оказа липсата на възпитание на безразсъден пушач, който изхвърлил запален фас в асансьорната шахта.

Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО