Сигнал за намерено лице в безпомощно състояние е получен около 19.40 часа на 5 юни на тел.112.
В тревна площ в района на разградския квартал „Лудогорие“ е установен 19-годишен младеж, в чийто джоб е открито прозрачно шише с жълтеникава течност. Екип на ЦСМП транспортирал пострадалия в МБАЛ-Разград, където е настанен в кома с опасност за живота.
В хода на проведените оперативни действия е изяснено, че младежът често употребява електронни цигари тип „вейп“. Взета е кръв за химичен анализ.
По случая се води досъдебно производство по чл.127, ал.1 от НК.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА