Жена и куче пропаднаха в 3-метрова шахта в столичния кв. Люлин”. Жената е била откарана с линейка в “Пирогов”.
Върху дупката е имало капак. Въпреки него обаче жената пропада. Инцидентът станал рано сутринта в неделя.
По думите й в шахтата е имало стълба, благодарение на която тя се покатерва и излиза. Обажда се на тел. 112, но линейка идва едва след час, твърди пострадалата.
Охрана от столичния авариен отряд дежури пред ямата цяла нощ, за да предотвратят още подобни инциденти.
Жената изрази притеснение, че деца от близката детска площадка могат да пострадат.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие