Разследват смъртта на 52-годишна жена, докарана от екип на Спешна помощ за преглед и лечение в Кюстендилско, съобщиха от полицията.
В края на миналата седмица в РУ Дупница е постъпил сигнал от спешен кабинет на дупнишка болница, че е починала 52-годишна жена, която е докарана от екип на Спешна помощ за преглед и лечение.
Дежурна полицейска група е извършила оглед на място, следи от насилие не са установени, тялото е закарано за аутопсия в кюстендилската болница.
Започнато е разследване по случая. Уведомена е прокуратурата.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил