Позитивен на коронавирус и с придружаващи тежки заболявания 42-годишен мъж от община Златоград е починал в областната болница в Смолян, съобщават от РЗИ. Мъжът се заразил от детето си, което пък станало носител на COVID-19 в детската градина, пише 24rodopi.com.
Починалите в Смолянска област позитивни на вируса от началото на пандемията стават вече 31.
За денонощието в областта има един нов случай на коронавирус. Той е мъж на 53 години от община Чепеларе, хоспитализиран в УМБАЛ „Св. Георги“ - Пловдив. Предстои епидемиологично проучване за установяване на контактните му лица.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 10:59 Метеор изгоря в небето над България ВИДЕО