Джигит е блъснал лек автомобил във Варна и е избягал. За това съобщи потърпевшият водач.
Инцидентът е станал преди по-малко от час.
"Удариха ме преди 30 минути. Търся бяло "Ауди", което ме удари и избяга. Трябва да е ударено ит дясната страна - а5 или а7.", твърди Захари Касапски.
От снимка на неговия автомобил се виждат значителни щети.
Той допълва, че не е видял номера на джигита и затова няма как да улесни органите на реда. Избягалият автомобил се издирва.
Все пак потребители го съветват да сигнализира в КАТ.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ
"касапина" кляка на надарени 03:31, 12.06.2023
Интересна фамилия има този пичага. Сигурно е някакво съвпадение. Няма как това да е митичната насрана легенда "касапина" и "касапа" ? Миризливи джигити. Пълни дебили.