12-годишно момиче е блъснато на бул. "Константин Величков" в София. Детето е в кома.
Сигналът постъпил в МВР и Спешна помощ около 18,30 часа. На място за 6 минути пристигнала линейка. Спешният екип установява, че момичето е с политравма и е в кома. Детето е откарано в "Пирогов".
Междувременно и за шофьора била извикана линейка. Очаква се той да бъде тестван за алкохол и наркотици.
Очаквайте подробности!
Снимка: Ветина Георгиева
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие
Evto 22:03, 12.01.2023
Защо не се споменава, че шофьорът е пребит от жителите на близката махала, има и щети по колата му от тяхната дейност, и втора линейка е дошла след час за него? Защо не се споменава, че именно събирането на хора е причина за полицейското присъствие?
Ewto 22:06, 12.01.2023
Защо не се споменава, че шофьорът е пребит от жителите на близката махала, има и щети по колата му от тяхната дейност, и втора линейка е дошла след час за него? Защо не се споменава, че именно събирането на хора е причина за полицейското присъствие?