88-годишна жена в тежко състояние, след като бе ударена от бирена бутилка при сбиване в Пазарджишко.
Жител на беловското село Мененкьово е задържан заради причиняване на телесна повреда на възрастна жена, съобщиха от МВР – Пазарджик.
Инцидентът е станал в събота следобед в центъра на селото, където възникнало спречкване между група мъже. Свадата прераснала в сбиване, в което се включили повечето от присъстващите. В разгара на конфликта един от участниците хвърлил стъклена бирена бутилка по свой опонент.
За съжаление, бутилката улучила случайно преминаваща 88-годишна жена от селото. Тя е транспортирана в тежко състояние в МБАЛ – Пазарджик, с опасност за живота.
На мястото е извършен оглед от дежурна група на РУ – Септември. За срок от 24 часа е задържан 38-годишен мъж от Мененкьово. По случая е образувано досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура в Пазарджик.
Прочетете още
- 17:56 ПП внасят вот на недоверие в петък, готвят още по-голям протест другата седмица
- 15:00 Пиянска логика: Не ми се лежи в затвора, каза дамата, след като се озова на земята
- 10:59 Със 7 месеца стаж: 18-годишна навлезе в насрещното, заби се в камион ВИДЕО
- 19:00 Съпруга изчезва мистериозно в Силистра, мъжът й моли за помощ
Стан 15:02, 30.06.2025
Хубава работа.. докъде се стигна
челика 22:27, 30.06.2025
Жената по добре ли е сега