Четирима души са настанени в бургаската болница с различни наранявания след челен сблъсък на две коли на пътя Драганци-Драка.
Ударът настъпва след неправилно изпреварване на 32-годишен шофьор от Карнобат, съобщават от полицията. Той навлиза в насрещното платно и блъска челно кола, управлявана от 57-годишен карнобатлия.
По-младият водач е с политравматизъм и опасност за живота. Неговите спътници - 19-годишен младеж от Сунгурларе е с фрактура на бедрото, а друг 18-годишен младеж от Карнобат е с фрактура на ребрата. С наранявания на бедрото, в отделение "Ортопедия" към УМБАЛ - Бургас е настанен и другият шофьор в произшествието.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол