На светофара на ,,Хикови" посоките са направо да не знаеш накъде да хванеш. И шльокавицата е на ниво.
За това абсурдно гостоприемство предупредиха от групата Шофьори/Несебър във Facebook и публикуваха снимка, която доста ни развесели и... натъжи. Надписите на табелата са толкова безумни, че ни хвана срам.
Очевидно е, че лингвистичните познания на спецовете от Община Несебър са, меко казано, спорни, но още по-смешното е, че и правописът на родния български език е на същата висота... За стрелките няма да коментираме, само ще цитираме един от потребителите, който вече няма да се чуди защо в Т-маркета го питали... това ли е Пощата?
Ако вие пък се чудите ще претърпи ли пълен провал летният сезон, или ще бъде спасен след вдигането на мерките срещу разпространението на коронавируса, не знаем как да ви отговорим. С такива табели... знае ли човек?


Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход