„Изпитваме дълбока скръб. Ние искрено го обичахме. В най-тежките времена, когато персоналът беше свръх натоварен по време на пандемията, църквата винаги е била до нас”. Това заяви генерал-майор проф. Венцислав Мутафчийски, началник на ВМА.
„Убедени сме, че без вяра само нашият професионализъм не може да даде резултат. Не бях виждал човек с по-благ поглед”, каза Мутафчийски.
„Отиде си забележителен човек. От него трябва да запомним посланието за единение, което постигна и в църквата”, коментира Мутафчийски.
Росен Плевнелиев пази спомен от патриарх Неофит
Игуменът на Бачковския манастир: Негово Светейшество беше един духовно възвисен човек
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил