Ако досега не сте виждали електрическо табло, кацнало на дърво, време е да го направите. Просто се разходете до централния площад на Пловдив и готово! То си е там, а пловдивчани искрено се забавляват с находката:
"Охлаждат кутията да не прегрее от подаденото напрежение", смята един.
"Аз си мисля, че охлажда и хората, които си зареждат там телефоните в контактите под кутията", подозира втори.
"Много възможно! Това е инженерна мисъл на светлинни години. Ние тук сме седнали да ги обсъждаме тези видни мозъци", диви се трети.
А четвърти има идея: "Може да се направи още едно подобрение. С пускането на пръскалките автоматично да се отваря вратата на таблото".
Пети го нарече "Дървото на живота", а шести заподозря в цялата работа образованието по време на пандемия: "Когато си получиш дипломата от дистанционното обучение"...
Понеже се чуха и гласове, че таблото е пригодено за влага - дъжд, сняг и пръскалки, очакваме мнението ви! Вие какво мислите"
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
topOFthePOP 16:21, 01.09.2020
Върхът на инженерната мисъл! С такива гениални решения войните, гладът и мизерията изглеждат като детска игра. Пази ни, Боже, от такива хора, а от враговете си и сами ще се опазим.