Опашката на влизане в България преди Дунав мост 2 е над 13 км. За това сигнализира слушател на радио Видин, който е в колоната от товарни автомобили.
Опашката се вие в селата преди румънския град Калафат. Освен тази опашка има едно спиране, което е на около 28-30 километра преди границата ни с Румъния, предава 24 часа.
За да не се струпа опашката на едно място, те правят буфери и се образуват огромни колони.
Причината е, че само един от кантарите за товарни автомобили от румънската страна работи.
Допълнителни документи се изискват за товарните автомобили с турска регистрация, което забавя преминаването.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО