Среднощен инцидент край София.
Лек автомобил се е обърнал при по пътя между Банкя и манастир "Света Петка Параскева". Произшествието е станало около 12 часа през нощта, алармират граждани в групата "Катастрофи в София".
Возилото се е обърнало на едната си страна на пътя, а на мястото е пристигнал екип на МВР.
Няма данни за пострадали при самокатастрофата.
"Момчетата са добре, обърнаха си колата и си тръгнаха", твърди очевидец, който споделя и снимка от местопроишествието.
Снимка: "Катастрофи в София"
Прочетете още
- 12:42 Задържаният за кървавата баня в Угърчин мълчи: Не е дал обяснения пред разследващите
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 14:10 Две деца и мъж са загинали в челния сблъсък на АМ Тракия ВИДЕО