Форд се е забил в една една от колоните на мост на 11-ия километър от Северната скоростна тангента. За това сигнализира очевидец.
Пострадал е водачът, който е откаран в болница. По колата са нанесени значителни щети.
На кадрите се вижда и камион, който е част от ПТП-то. За момента не е ясно как точно се е стигнало до инцидента.
Шофьори предполагат неправилно престрояване от страна на някой от двамата водачи. Други критикуват.
"Отново тежка катастрофа на тангентата и отново камион е замесен…", написа Веско Л.
"Дано хората бързо се възстановят и да са добре. Пък кой е виновен и с колко е карал е работа да установят органите на реда. Но е факт, че на Околовръстното шофьорите на тежкотоварни камиони карат много бързо. Не веднъж са ми светкали зад мен, а аз карам с 90км в средна лента, той напъва да ме прескача.....", добавя Гергана А.
Очаквайте подробности!
*Обновена в 18:41 часа
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив