Софиянец получи инсулт по време на шофиране и катастрофира в столицата, разбра Glas.bg. За радост, сериозни последствия за останалите участници в движението няма.
Сузукито, управлявано от 51-годишен мъж, се е движело по бул. „Пейо Яворов” и в района на връзката към бул. „Драган Цанков” поради внезапно влошаване на състоянието на водача, той е изпуснал управлението на автомобила и се е забил в метална предпазна преграда, намираща се вляво.
Водачът не е употребил алкохол. Настанен е във ВМА с работна диагноза „Инсулт на дясна мозъчна артерия и порезни рани на лява предмишница”.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол