Младо момче от Стара Загора е в неизвестност. За това сигнализират негови близки. От два дни няма следа от 20-годишния Георги.
За последно е видян облечен е с черен анцуг с червен кант и черна блуза.
Сигнал е подаден в полицията.
„Приятели, моля за съдействие. Споделяйте, за да достигне до повече хора.
Издирва се! От два дена е в неизвестност. Казва се Георги и е на 20 г. Ако някой има информация нека се обади на 112 или на свакото Димитър - 0896383944. Познавам го от малък и не е проблемно дете. Напоследък е бил доста затворен. Благодаря на всеки, който сподели. Моля се, Бог да го опази и да бъде намерен,“ написа Марина Димитрова във Facebook.

Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице